Ganat

I když jsou peníze všude kolem nás, ne každý z nás jich má tolik, kolik jich potřebuje mít. A je nasnadě, že něco podobného není ani trochu dobrá zpráva.

Zabraňte poškození laku vašeho auta


Péče o auto stojí hodně peněz
každý, kdo má auto, jistě ví, že jeho provoz není úplně levná záležitost, a že to něco stojí. Nestačí jen kupovat benzín nebo naftu, výdaje za servis se mohou vyšplhat pěkně vysoko. Drahý servis má mnoho vozidel, a jednou z nejdražších servisních položek jsou opravy laku a karoserie. Lak je na autě velmi náchylný k poškození. Nemusí do vás hned někdo nacouvat, ale k jeho poškození může dojít i rozleptáním trusem od ptáků.

dřevěná pergola

Jak jej chránit?
Pokud parkujete venku, určitě se před každou bouřkou doslova modlíte, aby nepadaly kroupy. Ty dokážou na autě napáchat pořádní škody, a takové auto už většinou ani nemá cenu opravovat. Parkujete venku i vy, a máte strach z krup? Nebo jste si všimli, že některá auta mají vybledlý lak, a rozhodně se něčeho takového nechcete dočkat i u svých aut? Přístřešek na auto dokáže ochránit vaše auto před slunečními paprsky i před kroupami. Když budete parkovat pod střechou, v zimě vás nerozhází ani námraza nebo napadaný sníh.

Čím vás naše přístřešky dostanou?
Jednoznačně kvalitou. Vyrábíme je z masivních hranolů, a spolu s ukotvením do země tvoří velmi pevný celek, takže vám rozhodně na auto nespadne. Nemusíte se bát do něj zainvestovat, a parkovat pod ním svoje auto. Ne každý má to štěstí, a má garáž. Někdy to postě nejde, ale i tak je možné mít auto schované. Přístřešek dodáváme v demontu, a vy si jej můžete sami sestavit
.

auto u garáže

Toužíte i po něčem k oddychu? Určitě vás potěší, že přístřešky nejsou to jediné, co máme v nabídce. Vyrábíme i další výrobky ze dřeva. Vybrat si můžete třeba dřevěnou zástěnu nebo pergolu. Montáž zvládne každý, ale pokud se vám do ní nechce, není problém si objednat naše zboží včetně montáže. Přístřešek má mnoho využití, a pokud pod ním nebudete parkovat, jistě najdete způsob, jak jej využít – například na skladování věcí, nebo místo pergoly na posezení.