Ganat

I když jsou peníze všude kolem nás, ne každý z nás jich má tolik, kolik jich potřebuje mít. A je nasnadě, že něco podobného není ani trochu dobrá zpráva.

Investujte chytře

Máte nějaké peníze navíc, které chcete v dnešní době rozumně investovat? Nechcete riskovat, že vám je bude požírat inflace, pokud je necháte jen tak ležet bez využití? Jedinou rozumnou obranou proti inflaci je investice. Jenže investování není tak jednoduché. Je potřeba vědět, kdy a do čeho investovat, abyste o peníze nepřišli. Jednou z dobrých investice je investice do nemovitostí. Jen tak se nestane, že by jejich hodnota klesla na úplné minimum. Začínáte se zajímat, jak koupit dům v Chorvatsku Najadranu? U nás jste správně.

chorvatské pobřeží

Jsme pár, který žije v Chorvatsku několik let, a protože jsme si tu tady zamilovali, rozhodli jsme se tu usadit a začít podnikat. Založili jsme si realitní kancelář, která spolupracuje se stavebníky, kteří se zabývají výstavnou apartmánů přímo u moře. Prodali jsme jich už desítky, a další se začínají stavět, či se budou v brzké době dokončovat.

Nemovitosti nejsou jen pro velmi bohaté
Spousta lidí má našetřenou velkou sumu peněz, ale neví, co s nimi. Pokud máte rádi moře a chcete nechat svoje peníze i nadále vydělávat, je investice do přímořské nemovitosti to pravé pro vás. Nabízíme vám apartmány v domech, které mají všechno, co je k životu potřeba.

Každý apartmán má pokoje, TV, koupelnu s wc a některé mají i kuchyňský kout. jediné, co je třeba si zařídit, je internet. V ceně bývá parkování, výtah, klimatizace a sítě proti hmyzu. Vždy si pečlivě pročtěte informace o apartmánu, který vás zajímá, protože ceny a vybavení se mohou lišit.

západ slunce

Vybírejte podle fotografií
Jezdíte rádi k moři? Pak jistě využijete svou nemovitost kousek od moře. Mimo sezonu jej můžete pronajímat, a investice se vám začne vracet. I mimo letní sezonu sem jezdí mnoho lidí, kteří ocení soukromí apartmánu. Vyberte si podle fotografií svou nemovitost u moře, a my vám poskytneme kompletní prodejní servis.