Ganat

I když jsou peníze všude kolem nás, ne každý z nás jich má tolik, kolik jich potřebuje mít. A je nasnadě, že něco podobného není ani trochu dobrá zpráva.

Ekonomika

Lze si vzít hypotéku bez doložení příjmu?

Mladí lidé, kteří chtějí založit rodinu musí také přemýšlet nad tím, jestli je vůbec možné si nějakým způsobem zvětšit zázemí, protože pokud chtějí děti a nemají na to místo, není to moc logické, si děti pořídit, protože by je neměli kam dát. Také pokud nemají peníze, nemohou si děti pořídit. Zkrátka mít dítě není rozhodně jen tak. To si ale myslí hodně lidí a je to obrovská škoda a velmi smutné, když pak vidíte někoho, kdo nemá peníze ani na ošacení a jídlo pro své děti a nejradši byste takovým lidem nedovolili mít dítě, protože mu tak akorát kazí život.

hypotéka

Je to tak, řekneme si to narovinu, dítě, které nemá ani blbé základní potřeby je chudák a nikdy nemůže být šťastné. To dítě potřebuje ke správnému růstu a duševnímu dospívání růst ve stabilním prostředí, a hlavně v bezpečném prostředí, jinak bude vystresované a nevyroste z něj dobrý člověk ať už chceme sebevíc. Bude pak v mnoha případech úplně stejné jako jeho rodiče, bohužel takhle lidská psychika a psychika konkrétně dítěte funguje. Proto by mělo mít dítě alespoň to základní, což je samozřejmě uvedeno i v zákoně. Jinak už se jedná o týrání dětí, a to už není žádná sranda.

peníze

Pokud mají dva lidé touhu založit rodinu a uvědomí si, že potřebují větší prostor, nejlépe dům, musí začít řešit otázku peněz. V dnešní době už lidé peníze nemají, navíc mladí lidé nemají peníze už vůbec, protože nemají moc kdy si peníze našetřit, proto je důležité si vzít hypotéku. Jenže hypotéky si většinou může vzít někdo, kdo má paradoxně peníze, nebo respektive určitý příjem. Je to logické, nemůže si vzít hypotéku někdo, kdo ji nemůže a nebude splácet, to je jasné. Jenže mnohdy chybí opravdu jen pár tisíc nebo se jedná o pár, který ví stoprocentně, že hypotéku splatí a bude schopen ji splácet. A právě z tohoto důvodu existuje hypotéka bez doložení příjmu, která, jak už název vypovídá, není založena na tom, jaký máte příjem a váš příjem není rozhodující pro to, jestli si tuto hypotéku vůbec můžete vzít.