Ganat

I když jsou peníze všude kolem nás, ne každý z nás jich má tolik, kolik jich potřebuje mít. A je nasnadě, že něco podobného není ani trochu dobrá zpráva.

Www

Vlastní eshop

Víte, co je to PPC profits a s online Otazníky to například to, pokud se zajímáte o online obchodování. Nezáleží, přitom jsou prodáváte nebo nakupujete. Znám taky několik lidí, kteří se s profitem a taky se online zabývají už hodně dlouho. Takže v tom mají taky mnohaleté zkušenosti. Nemusíte se bát, že by se třeba naletěli nějakému podvodníkovi. Stačí si ve vyhledávači najít některé kvalitní firmy, které nabízejí reklamy anebo online marketing a uvidíte, že všechno jde, když se chce. Já jsem taky kdysi chtěla prodávat online. Kupovala jsem velké balíky oblečení ze zahraničí a potom jsme je prodávala na svém vlastním e-shopu.

Zkoušli jste online marketing?

Musím říct, že začátky byly hodně krušné, protože jsme neměla skoro žádnou reklamu. Měla jsem pouze svou vlastní reklamu, která byla na mém Facebooku a taky na Instagramu. Já vím, že tam je reklama opravdu výhodná, protože se tam sdružuje co nejvíce lidí, a to v různou denní dobu. Jenomže jsme asi neměla tak kvalitní a dobro reklamu, aby můj e-shop s oblečením šel lépe vidět. A protože jsem si řekla, že potřebuji nějakou lepší pomoc, cop se týče například online reklamy nebo marketingu. Taky jsem si řekla, že by se mi hodila nějaké pěkné logo, které bude reprezentovat mou firmu, tedy e-shop. A tak jsem se obrátila na PPC Profits firmu, která právě takové služby dělá. Byla jsme vážně nadšená.

Z domu pracuji už hodně dlouho.

A tak jsem si řekla, že si dáme nezávaznou schůzku a zkusíme se s nimi domluvit na nejlepším způsobu reklamy, aby byl můj e-shop lépe vidět. byla jsme docela ráda, že jsem nemusela za první konzultaci nic platit, protože nemám peněz na rozdávání. nakonec to dopadlo tak, že jsme se s firmou dohodli, že mi udělají reklamu přímo na tělo a taky, zadají moje výrobky a název firmy do vyhledávač, aby moje firma a výrobky byly lehce dohledatelné a aby šly vidět na první pohled. Myslín, že lepší reklamu jsem si přát opravdu nemohla. Takže doporučuji zkusit PPC profits reklamy a taky SEO online. Protože PPC profits je velmi oblíbený.