Ganat

I když jsou peníze všude kolem nás, ne každý z nás jich má tolik, kolik jich potřebuje mít. A je nasnadě, že něco podobného není ani trochu dobrá zpráva.

Super zábava pro malé i velké

Někdy je skutečně složité najít zábavu pro děti tak, aby je skutečně bavila a ještě jim byla alespoň trochu prospěšná. Pokud máte zahradu, kde trávíte s dětmi čas, určitě je na místě také něco dalšího než jen pískoviště s bábovičkami nebo bazén. Určitě by se Vám hodila někam do prostoru také trampolína, na které si užijí spousty legrace a vyřádí se natolik, že večer ihned spokojeně usnou.
děvče při skoku na trampolíně
V našem sortimentu naleznete samotné trampolíny o různých rozměrech, to už pak záleží na Vašich požadavcích a také na možnostech. Tradiční rozměr, který je hodně oblíbený, je 305 centimetrů, ovšem v nabídce se nachází také průměr skákací plochy 366 nebo 400 centimetrů. Samotná plocha ovšem nestačí a lze k ní vybrat mnohé příslušenství. Ideálním a doporučovaným je například kryt pružin na trampolínu, aby se předešlo možnému úrazu nebo zaklínění nohy či jiné části těla v pružinách, na kterých je plocha upnutá. Ceny se pohybují v různých hladinách, samozřejmě dle rozměru skákací plochy a také jsou v nabídce v různých barevných provedeních – tradiční barvou bývá modrá, avšak zde je k dispozici i červená a zelená. Dále je také dobré mít zvlášť pro menší děti schůdky, jelikož se jim bude pohodlněji vstupovat nahoru. Některé druhy tohoto produktu jsou již s ochrannou sítí, která zabrání pádu ze skákací plochy.
kluk nad trampolínou

Zábavný pohyb, který žádné dítě neodmítne

Vybírejte pro své děti to nejlepší, u nás získáte kvalitu za výhodnou cenu a vždy si můžete vybrat z rozsáhlého sortimentu. Pokud byste neměli na zahradě zcela rovnou plochu, určitě doporučujeme zakoupit také kotvící sadu, pomocí které vše upevníte a získáte jistotu, že jsou děti při aktivitě v bezpečí. Pro případ špatného počasí je vhodné mít také krycí plachtu, díky které skákací plocha nezmokne a nebude se opotřebovávat vnějšími vlivy.