Ganat

I když jsou peníze všude kolem nás, ne každý z nás jich má tolik, kolik jich potřebuje mít. A je nasnadě, že něco podobného není ani trochu dobrá zpráva.

Společnosti

Pronájem skladu

Pokud bydlíte v Praze, tak víte, že tam je toho tolik, že nikdo ani neví, kde to všechno skladovat. Tohle byl případ mého bratrance, který nevěděl, kam svou sbírku knih a porcelánu dávat. Můj bratranec bydlel v malém bytě, který byl v Praze a ale byl opravdu pěkný. Sice byl docela prostorný, ale nedalo se tam už vůbec hnout. Můj bratranec totiž sbíral knihy a krásný porcelán, který zdědil. Opravdu se mu to zalíbilo a časem se rozhodl, že tohle bude sbírat i nadále. Jeho máma byla z toho v šoku, protože věděla, že takové věci zaberou opravdu mnoho místa. Jeho máma mu řekla, ať se toho zbaví, protože to zbytečně zabírá snad jednu celou velkou místnost.

Sklady jsou populární.

Bratranec měl sice svůj pokoj, kde svou sbírku knih a porcelánu měl, ale i tak už to zasahovalo například do obýváku anebo do chodby. A to se jeho mámě samozřejmě nelíbilo. A i když se bratranec odstěhoval od mámy, tak stále toho porcelánu měl mnoho. Tak se rozhodl, že si pronajme malý sklad v Praze. Pronájem malého skladu v Praze vyjde docela draho, i když se jedná pouze o malý sklad.

Zkoušejte různé typy skladů.

Pronájem malého skladu v Praze je takový, že si můžete pronajmout jakýkoliv sklad o jakékoliv velikosti. A můj bratranec si pronajal pouze malý sklad, protože věřil, že se mu jeho sbírka porcelánu a knih tam vejde. Naštěstí to byla pravda. Všechno se mu tam vešlo. Nicméně ale cena i tak byla docela vysoká, takže se bratranec musí na brigádách opravdu hodně ohánět. Myslím si, že skoro čtvrtka jeho výplaty na brigádě mu padne na pronájem malého skladu v Praze. Říkám mu, že by se mu vyplatilo, kdyby svou sbírku knih a porcelánu prodal, protože jinak takhle kvůli této sbírce zkrachuje. Bratranec chce jít studovat vysokou školu a myslím si, že pokud bude stále sbírat ty blbosti, tak se ani na žádnou vysokou školu nedostane. Nebude mít na to peníze.