Ganat

I když jsou peníze všude kolem nás, ne každý z nás jich má tolik, kolik jich potřebuje mít. A je nasnadě, že něco podobného není ani trochu dobrá zpráva.

Zboží

Sedací vaky pro děti

Nezakazujte dětem svačinu v dětském pokoji

Někteří lidé úzkostlivě dbají o to, aby se veškeré pokrmy v domácnosti jedly u kuchyňského (jídelního stolu, a neroznášely se po domě. Svým způsobem to může být rozumné, ale jsou jisté situace, kdy si rádi pokrm vychutnáte i někde jinde. Proč neustále hledět na stejný obrázek na zdi, na stejné kuchyňské záclony nebo rolety? Dětem se jistě zalíbí brát si svačinu do jejich pokoje, kde si ji mohou vychutnat třeba při pohledu na právě sestavené puzzle.

sedací vaky na písku

Měli byste však dětem dát na vědomí, aby si jídlo snědly někde, kde s ním nezpůsobí žádnou újmu na majetku, a právě sedací vaky jsou pro tyto účely naprosto vhodné. Musí to být ovšem vaky s nylonovým potahem, např. model Duo, kde je potah z vnitřní strany impregnovaný – pogumovaný. Tehdy pak vůbec nevadí, pokud někdo na vak rozlije pomerančovou šťávu a překlopí chléb s pomazánkou. Vše stačí vytřít do sucha kuchyňským ubrouskem, místo vyčistit běžným saponátem a nechat vyschnout. Tekutina nepronikne dovnitř a nic špatného se vlastně nestane.

dívka na sedacím vaku

Děti rády skotačí

Když už jsme zde zmínili nylonový potah, ten představuje optimální řešení sedacích vaků Beanbag zejména pro děti, které jsou neposedné a rády skotačí. Nylon je velice pevný a robustní a vydrží i velmi nešetrné zacházení. Děti mohou klidně na vak skákat, posouvat s ním po zemi, přenášet jej ven na zahradu a nechat po něm prohánět i psy a kočky. S tím vším si nylon hravě poradí, i když se vám to možná zdá nepochopitelné vzhledem k tomu, že dámské nylonky takový nápor rozhodně nevydrží.

Výhody nylonových potahů spočívají i ve volbě pestrých barev sedacích vaků, nylon umožňuje vyrábět tyto materiály v krásných pastelových tónech, což uvítají nejen děti, ale možná i vy. A když dáte barvám větší průchod, zjistíte, že na vás mají určitý vliv, a že pomáhají udržet větší duševní pohodu a svěžest.