Ganat

I když jsou peníze všude kolem nás, ne každý z nás jich má tolik, kolik jich potřebuje mít. A je nasnadě, že něco podobného není ani trochu dobrá zpráva.

Společnosti

Penzion a relaxační centrum u Rudolfa

Což takhle využít podzimních příjemných dní a vyrazit za poznáním jižních Čech? Počasí nám zatím přeje, ideální teploty na túry a cyklovýlety, na poznávání památek a pohodovou podzimní dovolenou. Naprosto ideální poloha pro ubytování je v samém centru kraje, přímo v krajském městě, Českých Budějovicích. Budějovičáci neřeknou ovšem jinak, než Budějce. Odtud můžete podnikat výlety do okolí a samozřejmě nezapomenout na důkladnou prohlídku tohoto krajského města. Naprosto kouzelný je zámek Hluboká, která je od Budějovic téměř na dosah.

Budějovice

Hluboká určitě zaslouží vaší návštěvu včetně prohlídky zámku, navíc děti nadchne místní ZOO. Opomenout byste určitě neměli ani Český Krumlov, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, ale za výlet budou stát určitě i další místa, města či památky. Což takhle zámek Kratochvíle, nebo Třeboň se Schwarzenberskou hrobkou a rybníkem Svět? Nebo snad vrch Kleť s rozhlednou? Z Budějovic není žádný problém dojet i na Šumavu, která nabízí řadu turistických lákadel, ale také v podzimním období budete mít velikou šanci na pořádnou houbovou nadílku. Samotné České Budějovice vám nabídnou svoje kouzelné historické jádro, za prohlídku stojí určitě Dominikánský klášter a unikátní vodárenská věž. A jaké ubytování na vás v těch Budějcích vlastně čeká?

penzion u Rudolfa

Je to naprosto pohodový penzion v Českých Budějovicích Penzionurudolfa s domácí atmosférou. Díky své ideální poloze budete mít samotné centrum města v dochozí vzdálenosti a přitom oceníte klidnou atmosféru samotného místa, kde se penzion nachází. Každý motorista ocení také pohodlné a bezplatné parkování na parkovišti přímo u penzionu. V samotném penzionu můžete využít také relaxační centrum se saunou. Odpočinek v krásné lokalitě, v klidu a pohodlí čistých a útulných pokojů. K tomu všemu ještě za bezkonkurenční ceny.

Myslím, že není proč váhat, penzion bývá často plně obsazen, takže je dobré si svůj termín zarezervovat včas.