Ganat

I když jsou peníze všude kolem nás, ne každý z nás jich má tolik, kolik jich potřebuje mít. A je nasnadě, že něco podobného není ani trochu dobrá zpráva.

Společnosti

Lyžování na Dolní Moravě

Lyžování patří k velice oblíbeným sportům a v České republice je nespočet těchto nadšenců. Každým rokem se mnoho rodin sbalí a vyráží na hory, kde si odpočinou a nasají energii v přírodě. Právě pobyt na čerstvém vzduchu má ozdravné účinky a člověk se cítí mnohem lépe než v městských oblastech. Hory jsou na dovolenou jak dělané, a to nejen v zimním období, ale i přes letní období. Pokud se letos chystáte na hory, ať už na prodloužený víkend, nebo na celý týden, tak neváhejte a navštivte ski Dolní Morava.

ski dolní morava

Sbalte všechny teplé věci, děti, nasaďte rakev na auto a vyrazte vstříc dobrodružství. Ski areál, má určitě co nabídnout a jakmile na toto místo jednou zajedete, tak nebude jezdit nikam jinam. Najdete zde mnoho sjezdovek, a to jak pro malé děti, tak pro dospělé. Vybrat sjezdovku si můžete přesně podle sebe a svých zkušeností. Jezdit můžete na Bukové Hoře, která je přístupná z obou stran. Lyžovat tak můžete ze strany Červené Vody a klidně můžete být ubytovaní na druhé straně kopce v Čenkovicích. Na jeden ski pas zde platí oba strany hory a nebudete tak mít problémy se nahoru dostat.

ski dolní morava

Po plném dni ježdění určitě oceníte restauraci, která se nachází poblíž sjezdovky, kde si můžete dát speciality místní kuchyně. Na zahřátí si můžete dát čaj a malé ratolesti horkou čokoládu. Jestliže bude v restauraci plno, tak se můžete občerstvit i hned u sjezdovky, kde je rychlé občerstvení. Zde prodávají rychlá jídla, jako jsou langoše, bramboráky či párek v rohlíku. Taková rychlovka mezi lyžováním je to pravé na zahřátí a pak můžete ihned pokračovat. Určitě vás potěší i fakt, že je zde servis a půjčovna lyží a nebude tak problém si je ihned seřídit či zapůjčit. Neváhejte tak, a ještě dnes si rezervujte zimní dovolenou, kterou si užijete s celou rodinou. Zaručeně si zde dobře zalyžujete a poznáte zdejší přírodu, kde doplníte energii.