Ganat

I když jsou peníze všude kolem nás, ne každý z nás jich má tolik, kolik jich potřebuje mít. A je nasnadě, že něco podobného není ani trochu dobrá zpráva.

Zboží

Bublinková fólie je geniální vynález

Představte si situaci, že vám přepravní služba doručí objednaný balík s nějakým zbožím, třeba jste si objednali špičkové rostlinné, za studena lisované oleje a veganské pomazánky. Každá z nich je ve skleněné nádobě a tudíž při balení a přepravě vyžaduje takové zboží náležitou pozornost.

bublinková fólie, lepicí páska a nůžky

Kdybyste skleněné nádoby vložili do krabice těsně vedle sebe, posuny sklenic a údery skla o sebe by s velkou pravděpodobností způsobily jejich popraskání a možná i vylití obsahu, což by celou zásilku doslova odepsalo. Chcete-li tedy balit předměty ze skla, keramiky, plastu, porcelánu a dalších křehkých materiálů, musíte je zabezpečit vhodným balicím materiálem. A nyní bychom vám rádi naznačili, proč je k tomu nejlepší bublinková fólie:

Papír – noviny, časopisy, balicí papír, kancelářský papír nebo dokonce toaletní vám sice vytvoří jakousi vrstvu, která sklo chrání před poškrábáním, ale při pohybu předmětů v krabici, což se odehrává např. při jízdě přepravní dodávky, nebude papír dostatečně pružný, aby absorboval sílu otřesů. Zkrátka vám některé sklenice mohou popraskat.

dívka v bublinkové fólii

Výplňová tělíska (Flo-pak) – s těmi se můžete stále častěji potkávat u zásilek, kde je potřeba vyplnit obsah krabice, aby nebyla prázdná. Samotná tělíska vám však pro balení křehkých předmětů nestačí, protože nezajistí jejich fixaci na místě a posunem v krabici se mohou dotýkat, narážet do sebe a poškodit se. Výplňová tělíska tedy používejte pouze společně s bublinkovou fólií 2pack.cz.

Bublinková fólie – je v tomto směru naprosto dokonalá a můžete do ní zabalit takříkajíc jakýkoli předmět včetně těch nejkřehčích. Když fólií obalíte ve dvou vrstvách každou ze sklenic, žádná z nich se nerozbije, a to mohou přepravci s krabicí doslova házet. Chystáte-li tedy i vy nějaké balení a odesílání předmětů v krabicích, anebo je před vámi třeba stěhování, mějte bublinkovou fólii na dosah, usnadní vám práci a zbaví vás zbytečných starostí.